12 Ara 2013

-Toksik Atık-Toksin Hacamat ile Atılır

0 Yorum
Konya da Hacamat Kliniği

Hacamat Kliniği

Toksik Atık Hacamat, toksin hacamat, hacamat toksin, hacamat ile toksinlerden arınma

Toksin Vücuttan Hacamat ile Atılır

Toksin, dışarıdan, nefes alıp vermekle, yemek içmekle ve fiziksel temasla alınır.            

Toksin vücudunuzu aşırı duyarlı kılan, zararlı etkileri olan, sağlığınızı bozan, maddelerdir.

Toksin zehir demektir. 

Vücudumuz Toksini Nasıl Üretir :

Hayatta kalabilmek için, metabolizmanın çalışması gerekir. Metabolizma çalıştığı sürece vücut toksin üretir. Yani; her soluduğumuzda, oksijeni içimize çektiğimizde hücrelerimiz bu oksijeni kullanıp, glikozu yakarak enerjiye çeviriyor. Ancak, bu sırada serbest radikaller oluşuyor. Bunlar sağlıklı hücrelere saldırıp onların yapısını bozuyorlar. Erken yaşlanma, kanser, kalp hastalıkları ve artrite yol açabiliyorlar.

Toksin Dışardan Alınır:

 

Konya da Hacamat Merkezi

Hacamat Merkezi

Yiyecek ile Alınır : Tarımda, toprak ve tohumlar için, verim açısından ilaç ve sprey kullanılıyor. Bunlar çoğu, bir dereceye kadar toksit. Bu toksit madde, meyve ve sebzelerin özünde kalıyor. Dolayısı ile yediğimizde de, toksin almış oluyoruz.

Solunum ile Alınır: Egzos gazları, sigara dumanı, fabrikalardan salınan gazlar, havalandırma sistemleri, evlerde, endüstride ve tarımda kullanılan kimyasal maddeler.

Bunların düşük dozları göz ve solunum yollarını tahrip eder. Çok kirli alanlarda yaşayanlarda astım gibi daha ciddi sorunlara yol açabilir. Havadaki zehirli maddeler bağışıklık sistemini zayıflatır, kanser riskini artırır ve ani ölümlere yol açabilir.

 

Ayrıca, sebze ve meyvelerin raf ömrünü uzatmak için koruyucu madde, sprey kullanılıyor. Ne kadar yıkarsak, yıkayalım yine de, toksit maddeyi alıyoruz.

Hayvanlara antibiyotikler ve büyüme hormonları veriliyor. Yediğimiz hayvansal gıdalar ile yine toksit maddeyi alıyoruz.

Su ile Alınır : İçtiğimiz su da, toksin içeriyor.

Konya Hacamat Kliniği

Hacamat Kliniği

Evin içi ile Alınır: Evinizin temiz olması toksinlerden arındırılmış olduğu anlamına gelmiyor. Toz, duman, ev temizlik maddeleri, boyalar hep toksin içeriyorlar.

Perdeler, halılar toksik gazları emiyor, bizler de sürekli ya fiiziksel temas, ya da solunum yoluyla bunları alıyoruz.

Toksin Vücuttan Nasıl Atılır: 

En kolay ve en hızlı olarak Hacamat ve Kupa terapi yolu ile vücuttan bir veya iki seansta atılır

Kupaların uygulanacağı noktalar önemli. Seans aralıkları ve kupa adetleri dahil, bir uzman gözetiminde olmalı. Bu uygulamadan alınacak sonuç tam olarak %100 ü bulmaktadır

Şu yöntem ilede kısmen toksinli atıklardan kurtulabilinir; Pek çok bitkisel karışım ile uzun süren bir tedavi yöntemi ile…

Toksinleri elimine etmek, karaciğerin görevi. Yani toksinlerin ilk durağı karaciğer, burada çeşitli kimyasal reaksiyonlardan geçerek, vücuttan atılmaya hazır hale geliyorlar. Ardından böbreklerden idrar, deriden ter, bağırsaklardan da, dışkı yoluyla dışarıya atılıyorlar. Eğer karaciğer, böbrekler veya bağırsaklar görevlerini tam yerine getiremiyorsa, toksinler vücuttan tam olarak atılamıyor demektir. Bu durum, sağlığımızı olumsuz yönde etkiler.

Hacamat ile Toksinlerden Kurtulun

Hacamat ile Toksinlerden Kurtulun

En kolay ve en hızlı olarak Hacamat ve Kupa terapi yolu ile vücuttan bir veya iki seansta atılır

Kupaların uygulanacağı noktalar önemli. Seans aralıkları ve kupa adetleri dahil, bir uzman gözetiminde olmalı. Bu uygulamadan alınacak sonuç tam olarak %100 ü bulmaktadır

[yukarı]
Yazar Hakkında


hacamat